Team

 

 

 

Bert Cossey

Bestuurder

Erkend Vastgoedmakelaar

BIV 502 342

bert@isera.be 

 

 

 

Sophie Demets

Hoofd syndic

Erkend Vastgoedmakelaar

BIV 505 990

sophie@isera.be 

 

 

   

 

Marina Claeys

Syndic

marina@isera.be

 

 

 

Stefanie Dekeyzer

Syndic

stefanie@isera.be

 

 

 

 

 

 

Jaimy Meeuws

Syndic

jaimy@isera.be 

 

 

 

Maxim Stroo

Syndic

maxim@isera.be 

 

 

 

 

 

 

 

Charlotte Tamsin

Verhuur

charlotte@isera.be

 

 

 

Britt de Brouwer

Verkoop

britt@isera.be

 

 

 

Charlie

Office Dog

Enthousiast aanwezig op ma – di – vrij

om knuffels en koekjes af te schooien.

 

 

 

 

 

 

 

 

Maatschappelijke zetel:
Beukendreef 26
8310 Brugge

 

 

 

 

BA en borgstelling:
AXA BELGIUM NV – 1170 BRUSSEL Polis 730.390.160

Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar en vastgoedmakelaar-syndicus onder het nummer 502.342.
Land van toekenning: België
Erkend lid C.I.B.

BIV-plichtenleer
Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinsituut van Vastgoedmakelaars
Luxemburgstraat 16B
1000 BRUSSEL

Ondernemingsnummer:
BE 0455 186 653